GMINA OSIECZNA

Członkowie Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP
 

Zarząd Oddziału Gminnego
  1. Krzemiński Jerzy – Prezes
  2. Stosik Stanisław – Wiceprezes
  3. Kosecki Tadeusz – Wiceprezes
  4. Andrearczyk Wojciech – Komendant gminny
  5. Gornowicz Stefan – Sekretarz
  6. Reszczyńska Henryka – Skarbnik
  7. Łącki Adam – Członek
  8. Kowalewski Bogusław – Członek
  9. Krzemiński Tomasz – Członek
  10. Połom Leszek – Członek
  11. Zieliński Wiesław – Członek
  12. Kubisz Krzysztof – Członek
  13. Urban Kazimierz – Członek

  

Jednostki OSP na terenie Gminy Osieczna 

Lp. Jednostka OSP Zarząd Komisja rewizyjna
1.

OSP OSIECZNA

(działa w KSRG)

  1. Kosecki Tadeusz – prezes
  2. Andrearczyk Wojciech – naczelnik
  3. Krauze Grzegorz – zastępca naczelnika
  4. Glaza Kamil – sekretarz
  5. Łącki Adam – skarbnik
  6. Śpica Mirosław - gospodarz
  1. Szumacher Edmund
  2. Kolasiński Wojciech
  3. Bunikowski Krzysztof
2.

OSP SZLACHTA

(działa w KSRG)

  1. Krzemiński Jerzy – prezes
  2. Kowalewski Bogusław – wiceprezes, naczelnik
  3. Czarnowski Marek – zastępca naczelnika
  4. Reszczyński Robert – sekretarz
  5. Krzemińska Marta – skarbnik
  6. Bielicki Zbigniew – gospodarz
  7. Krzemiński Tomasz – opiekun MDP
  8. Rynkowski Mariusz – kronikarz
  9. Kowalewski Mateusz - członek
  1. Wasielewski Andrzej
  2. Andrearczyk Wiesław
  3. Piesik Eugeniusz
3. OSP DUŻE KRÓWNO
  1. Urban Kazimierz – prezes
  2. Kutcman Klemens
  3. wiceprezes, naczelnik
  4. Stamski Marek – skarbnik
  5. Zieman Zbigniew – gospodarz
  1. Flisikowski Jarosław
  2. Kutcman Leszek
  3. Gac Zbigniew
4. OSP KLANINY
  1. Zieliński Wiesław – prezes
  2. Zieliński Eugeniusz – naczelnik
  3. Miąskowski Zbigniew – sekretarz
  4. Zieliński Łukasz - skarbnik
  1. Krzyżyński Józef
  2. Łepek Rafał
  3. Czepliński Zdzisław
5. OSP OSÓWEK
  1. Gornowicz Stefan – prezes
  2. Połom Leszek – naczelnik
  3. Gornowicz Stanisław – skarbnik
  4. Gornowicz Wiesław - gospodarz
  1. Połom Józef
  2. Gwizdała Andrzej
  3. Jezierski Jakub
6. OSP ZIMNE ZDROJE
  1. Kubisz Krzysztof – prezes
  2. Szmelter Paweł – wiceprezes, naczelnik
  3. Szmagliński Radosław – sekretarz
  4. Ossowski Maciej – gospodarz
  1. Noga Jerzy
  2. Kubisz Tomasz
  3. Ossowicki Maciej

 

Telefony alarmowe 112 i 998

Do pobrania:

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo