KONKURS PLASTYCZNY

PT. „ZAGROŻENIA WYPADKOWE W INDYWIDUALNYCH GOSPODARSTWACH ROLNYCH”

DSC02558

W dniu 10 kwietnia 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji gminnych wojewódzkiego konkursu plastycznego zatytułowanego „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”. Oceniono zakres tematyczny prac, technikę oraz estetykę ich wykonania. Gminna komisja w składzie: Stanisław Stosik, Piotr Jędrzejewski oraz Agnieszka Klin wytypowała prace w kategorii klas IV-VI, przesłanych z Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie oraz Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej, następujące miejsca zajęli:

I miejsce – Kacper Kędziora z Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie

II miejsce – Marta Stosik z Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej

III miejsce – Marta Giełdon z Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej

Pozostali uczestnicy konkursu uzyskali wyróżnienia. Laureatom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na szczeblu wojewódzkim.