GMINA OSIECZNA

DSC 0612a

W miniony piątek, w świetlicy wiejskiej w Szlachcie odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanych przez  Prezydenta RP w 2019 roku. Swój Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowały, aż 4 pary:  Państwo Jadwiga i Zygmunt Fierek, Maria i Jan Połom, Benigna i Henryk Skwiercz oraz Janina i Tadeusz Wesołowscy.
Podczas uroczystości Wójt Gminy Osieczna pogratulował zebranym Jubilatom tak dostojnej rocznicy i oprócz medali wręczył upominki oraz pamiątkowe dyplomy z kwiatami. Następnie dla zebranych odbył się słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Szanownym Jubilatom raz jeszcze serdecznie gratulujemy przepięknej rocznicy ślubu oraz życzymy dużo pomyślności, zdrowia i miłości na kolejne wspólnie spędzone lata.  

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo