DSC 0612a

W miniony piątek, w świetlicy wiejskiej w Szlachcie odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanych przez  Prezydenta RP w 2019 roku. Swój Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowały, aż 4 pary:  Państwo Jadwiga i Zygmunt Fierek, Maria i Jan Połom, Benigna i Henryk Skwiercz oraz Janina i Tadeusz Wesołowscy.
Podczas uroczystości Wójt Gminy Osieczna pogratulował zebranym Jubilatom tak dostojnej rocznicy i oprócz medali wręczył upominki oraz pamiątkowe dyplomy z kwiatami. Następnie dla zebranych odbył się słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Szanownym Jubilatom raz jeszcze serdecznie gratulujemy przepięknej rocznicy ślubu oraz życzymy dużo pomyślności, zdrowia i miłości na kolejne wspólnie spędzone lata.