herb gminy

Wójt Gminy Osieczna ogłasza, iż ustalone zostały terminy postępowań rekrutacyjnych na wolne miejsca w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Osieczna na rok szkolny 2020/2021.

Terminy postępowań rekrutacyjnych określone są w Zarządzeniu nr WGO.0050.3.2020 Wójta Gminy Osieczna z dnia 31 stycznia 2020 r.

Kryteria naboru do prowadzonych przez Gminę Osieczna przedszkoli określone są w Uchwale Rady Gminy Osieczna nr XIII/75/2016 z dnia 11 marca 2016 r.

Kryteria naboru do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Osieczna określone są w Uchwale Rady Gminy Osieczna nr XIII/77/2016 z dnia 11 marca 2016 r.