GMINA OSIECZNA

O G Ł O S Z E N I E

„KONKURS PIĘKNA WIEŚ POMORSKA 2020”


Informujemy, że przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie „Piękna Wieś Pomorska 2020” zostają przedłużone do 20 kwietnia 2020r. poprzez złożenie karty zgłoszenia stanowiącej załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu. Zachęcamy do składania zgłoszeń w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy Regulamin Konkursu wraz z kartą zgłoszenia dostępne na stronie: https://pomorskie.eu/-/wybory-miss-sposrod-pomorskich-wsi-i-zagrod-ktora-otrzyma-status-tej-najpiekniejszej-w-2020-roku-

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo