GMINA OSIECZNA

O G Ł O S Z E N I E

„KONKURS PIĘKNA WIEŚ POMORSKA 2020”


Informujemy, że przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie „Piękna Wieś Pomorska 2020” zostają przedłużone do 20 kwietnia 2020r. poprzez złożenie karty zgłoszenia stanowiącej załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu. Zachęcamy do składania zgłoszeń w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy Regulamin Konkursu wraz z kartą zgłoszenia dostępne na stronie: https://pomorskie.eu/-/wybory-miss-sposrod-pomorskich-wsi-i-zagrod-ktora-otrzyma-status-tej-najpiekniejszej-w-2020-roku-

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji