logotyp zs

Laptopy dla uczniów z terenu Gminy Osieczna

1

Gmina Osieczna zakupiła 16 szt. laptopów z zestawami słuchawkowymi o wartości 45.000 zł, niezbędnych do nauki zdalnej.

W czasie epidemii dbanie o zdrowie i edukację mieszkańców poprzez zapewnienie możliwości nauki zdalnej jest jednym ze sztandarowych działań prewencyjnych.

Sprzęt komputerowy został przekazany dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej oraz uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie – po 8 sztuk.

Zakup sfinansowano w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

32