GMINA OSIECZNA

W dniu 26 stycznia 2015 roku odbyło się szkolenie na temat "Produkty tradycyjne i regionalne, w tym zasady rejestracji" dla członkiń KGW z terenu gminy i innych zainteresowanych tym zagadnieniem kobiet. W ramach spotkania omówiono charakterystykę produktów ze znakiem jakości, zasady rejestracji produktów tradycyjnych i regionalnych oraz sposoby promocji i sprzedaży tych produktów. Dodatkowo prowadząca szkolenie pani Grażyna Ormanin z PODR w Starogardzie Gd. przedstawiła zarys Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 oraz omówiono plan imprez targowo - wystawienniczych na rok 2015. Gościem spotkania był Wójt Gminy pan Stanisław Stosik, który przychylnie odniósł się do realizacji przyszłych zamierzeń. 

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji