02

Z inicjatywy Pana Wójta Stanisława Stosika zrodził się pomysł bezpłatnego przekazania maseczek dla mieszkańców naszej gminy. W dniu 17 kwietnia bieżącego roku ruszyła pierwsza tura rozdysponowania ich do placówek szkolnych, ochotniczych straży pożarnych, lokalnych sklepów oraz na poszczególne sołectwa. Maseczki są wielokrotnego użytku i można je prać oraz odkażać poprzez prasowanie.

Dzięki pracy naszych wolontariuszek udało się już rozdysponować 1161, którym to głownie należą się podziękowania za tak czynne włączenie się w inicjatywę.

Przed Państwa posesją lub drzwiami mogą się pojawić sołtysi lub pracownicy urzędu, którzy będą wręczać maseczki. Prosimy o odbiór maseczek z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.