GMINA OSIECZNA

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Urząd Gminy Osieczna informuje, że w związku z zaistniałą nadzwyczajną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 Samorząd Województwa Pomorskiego powołał przy Pomorskiej Radzie Przedsiębiorczości platformę współpracy, której zadaniem jest bieżące reagowanie na potrzeby zgłaszane przez środowiska gospodarcze w zakresie działań wspierających przedsiębiorców w województwie pomorskim.

Mając na względzie powyższe Marszałek Województwa Pomorskiego zachęca do korzystania z zasobów podstrony internetowej Samorządu Województwa Pomorskiego znajdującej się pod adresem https://pomocdlafirm.pomorskie.eu/,na której zamieszczane są aktualne informacje dotyczące działań pomocowych oraz doradczych.

Osieczna 06.05.2020 r.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji