INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Urząd Gminy Osieczna informuje, że w związku z zaistniałą nadzwyczajną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 Samorząd Województwa Pomorskiego powołał przy Pomorskiej Radzie Przedsiębiorczości platformę współpracy, której zadaniem jest bieżące reagowanie na potrzeby zgłaszane przez środowiska gospodarcze w zakresie działań wspierających przedsiębiorców w województwie pomorskim.

Mając na względzie powyższe Marszałek Województwa Pomorskiego zachęca do korzystania z zasobów podstrony internetowej Samorządu Województwa Pomorskiego znajdującej się pod adresem https://pomocdlafirm.pomorskie.eu/,na której zamieszczane są aktualne informacje dotyczące działań pomocowych oraz doradczych.

Osieczna 06.05.2020 r.