logotyp zs

Kolejne laptopy dla uczniów naszej Gminy

Gmina Osieczna, po raz drugi, przystąpiła do konkursu organizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa i uzyskała 100% dofinansowania na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego realizację zdalnych lekcji uczniom wykluczonym cyfrowo.

Gmina zakupiła 19 laptopów z oprogramowaniem systemowym i 19 zestawów słuchawkowych nagłownych z wbudowanym mikrofonem oraz 5 routerów GSM, o łącznej wartości 55.000 zł.

Sprzęt został przekazany do Zespołu Szkół Publicznych w Osiecznej oraz Zespołu Szkół Publicznych w Szlachcie z przeznaczeniem do nauki zdalnej uczniów z terenu naszej Gminy.

Zakup został sfinansowany w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

DSC 0853 DSC 0927  DSC 0931

powszechny spis rolny