spis 2020

Uwaga, uwaga Ogłaszamy konkurs „Rolniku, spisz się sam”!

Dla kogo? Dla Rolników – tych ze wsi i tych z miasta

Co trzeba zrobić? Tak naprawdę tylko spełnić swój obowiązek (czyli wziąć udział w spisie).

Kto wygra? Wygra 100 osób! Tak, to nie pomyłka – STO OSÓB. A dokładnie: pierwsze sto osób, które w dniach 8-15 września dokonają samospisu internetowego i prześlą zgłoszenie konkursowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie prosimy wpisywać: PSR 2020, a w treści wiadomości: „Spisałem się i czekam na upominek.” Należy również podać numer swojego gospodarstwa rolnego. No i oczywiście dane do wysyłki nagrody!

Nagrody: Drobne upominki – gadżety spisowe. Czyli (losowo wybrane): długopisy, koce piknikowe, USB, bierki, notesy, torby, kubki termiczne itd.).

Regulamin: Pełny regulamin dostępny jest tu: https://bit.ly/3bAwNpZ.

Oczywiście wszystkich Rolników zachęcamy do tego, aby nie odkładali na później obowiązku udziału w spisie rolnym. Wystarczy wejść na spisrolny.gov.pl i wypełnić formularz!

powszechny spis rolny

polska strefa inwestycji