wypieki

W miniony czwartek tj. 10 września bieżącego roku obyła się sprzedaż swojskich wypieków m.in. ciast, rogalików, babeczek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej, z których dochód w całości został przeznaczony na leczenie Aleksandra Lewandowskiego z Czarnej Wody chorującego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Słodkości zostały przygotowane przez wolontariuszy, którzy w dużej mierze przyczynili się do utworzenia tego wydarzenia. Inicjatywa została także wsparta udziałem Gminnej Biblioteki Publicznej oraz przy pomocy Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. Pozyskaną kwotę w wysokości 6.130,00 zł wpłacono na konto Fundacji Siepomaga. W zakup czynnie włączyły się firmy, placówki szkolne oraz inne instytucje znajdujące się na terenie gminy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

powszechny spis rolny

polska strefa inwestycji