GMINA OSIECZNA

wypieki

W miniony czwartek tj. 10 września bieżącego roku obyła się sprzedaż swojskich wypieków m.in. ciast, rogalików, babeczek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej, z których dochód w całości został przeznaczony na leczenie Aleksandra Lewandowskiego z Czarnej Wody chorującego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Słodkości zostały przygotowane przez wolontariuszy, którzy w dużej mierze przyczynili się do utworzenia tego wydarzenia. Inicjatywa została także wsparta udziałem Gminnej Biblioteki Publicznej oraz przy pomocy Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. Pozyskaną kwotę w wysokości 6.130,00 zł wpłacono na konto Fundacji Siepomaga. W zakup czynnie włączyły się firmy, placówki szkolne oraz inne instytucje znajdujące się na terenie gminy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji