GMINA OSIECZNA

turniej KGW

XI Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich za nami. Ponad dwa miesiące trwały przygotowania naszych pań do wystąpienia w turnieju. Poświęcony czas i wielkie zaangażowanie przyniosły efekt w postaci I miejsca w jednej z konkurencji turnieju „Widokówka /pocztówka/ mojej miejscowości” autorstwa Pani Agnieszki Klin i Katarzyny Miotk.

Pozostałe konkurencje też zostały zauważone – pyszne sałatki przygotowane przez Panie Halinkę Gołąbek i Honoratę Potrac, moda zaprezentowana przez Panią Wioletę Loryńską, czyli strój „boćka” zaprojektowany i wykonany przez Panią Beatę Mładanowicz-Nowak wzbudził zainteresowanie no i wreszcie taniec współczesny czyli ZUMBA bardzo się podobał publiczności no i jury. Taniec wykonały przygotowane przez Panią Małgorzatę Szachta trenerkę kursu tańca i fitnessu koleżanki z koła: Brygida Rezmer, Wioleta Loryńska, Zofia Ebertowska wspierane przez Agnieszkę Klin, Barbarę Wysocką, Marzenę Gornowicz, Małgorzatę Czeplińską i najmłodszą uczestniczkę Agatkę Rezmer. Brawo wszystkie panie – dałyśmy wielki pokaz – była moc. Dziękujemy za nagrody i dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z turnieju.

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo