GMINA OSIECZNA

W sobotę 11 kwietnia na obiektach sportowych ZSP Osieczna rozegrane zostały już po raz kolejny zawody w biegach przełajowych w których uczestniczyło 9 szkół skupionych w programie sportowym "Energa Athletic Cup". Uczestników dopingowała osobiście gwiazda sportu Anna Rogowska, która po zakończeniu swojej kariery sportowej promuje teraz program.

Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w kategoriach szkół podstawowych oraz gimnazjum. Oprócz indywidualnych osiągnięć podsumowano również klasyfikację zespołową, w której to młodzież z Osiecznej i Szlachty zajęła II miejsce za zespołem z Sopotu. Miejsce III przypadło ekipie z Pinczyna. Zawody w Osiecznej były jednym z elementów wieloletniego projektu, który przy wsparciu sponsora, firmy "Energa" koordynuje Sopocki Klub Lekkoatletyczny. Najważniejszym celem programu "Energa Athletic Cup" jest stwarzanie możliwości masowego uczestnictwa dzieci i młodzieży w zajęciach i zawodach lekkoatletycznych z małych środowisk i wyławianie sportowych talentów.

         

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo