GMINA OSIECZNA

Po raz 13 na ulicach Osiecznej było sportowo, wesoło, radośnie. Piknik sportowy zapewnił niesamowite atrakcje dzieciom, młodzieży i dorosłym uczestnikom zawodów. Każdy mógł spróbować swoich sił na starcie wybierając wśród wielu dyscyplin i kategorii wiekowych. Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali wspaniałymi nagrodami, medalami i stauetkami. Nie zabrakło też atrakcji towarzyszących: loterie puszkowe, loterie fantowe, zjeżdżalnie, kule wodne :)

Sponsorom, rodzicom, wszystkim wolontariuszom, młodzieży i dzieciom baaaardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie, pomoc i obecność.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!! i zapraszamy już dziś do Osiecznej w przyszłym roku!!!

/tekst i foto UKS Drzewiarz Osieczna/

Wyniki

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny


nsp 2021

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji