GMINA OSIECZNA

Chcesz zostać Mistrzem Kapel? Jeśli tak, to masz okazję zapisać się do gry już dziś.

Ruszają właśnie internetowe zapisy do „gry w Kapele” – rozgrywki indywidualne w Kapele, Mini Kapele. Zgłoszenia internetowe przyjmowane będą do 17 lipca 2015 r. włącznie. Po tym terminie, jak zawsze będzie można się zapisać w dniu imprezy od godziny 13:00-13:30. Na najlepszych czekają wspaniałe nagrody, a przede wszystkim dobra zabawa!

Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia należy dokonać, wpisując do nas wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości „Zgłoszenie na Kapele”.

Treść zgłoszenia powinna zawierać:

Imię i Nazwisko 

Wiek/ Data urodzenia

Miejsce zamieszkania

Zapisy do Mini Kapel: wiek do 12 roku życia.

Zapisy do Kapel: wiek od 13 roku życia.

ZAPRASZAMY!

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo