Szesnaste Mistrzostwa Świata na Kociewiu w KAPELE w Szlachcie już za nami. Mimo niesprzyjającej sobotniej pogody uczestnicy imprezy dopisali.

Na IV Piknik Motocyklowy pojawiło się aż 31 maszyn wśród których rozlosowano atrakcyjne niespodzianki ufundowane przez sponsorów. Każdy motocyklista otrzymał również pamiątkowe breloki i podstawki.

Tegorocznym Mistrzem Świata na Kociewiu w KAPELE został Pan Tomasz Lewandowski. Wśród dzieci najlepszy okazał się Filip Szwoch, natomiast drużynowo pierwsze miejsce zajęła drużyna o przewrotnej nazwie Beznadziejny Klub Sportowy Szlachta. Fundatorem nagród był Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim.

Wśród atrakcji nie mogło zabraknąć loterii fantowej, dmuchanych zamków – skakańców, ponadto po raz pierwszy gościliśmy na naszej imprezie grupę rekonstrukcyjną sił zbrojnych „DZIKI ODDZIAŁ” oraz pit bike, Państwową Powiatową Straż Pożarną ze Starogardu Gdańskiego. Można było również spróbować jazdy na segway’u. Dla dzieci czekały różnego rodzaju konkursy z nagrodami.

Dla aktywniejszych uczestników czekał Wielki Trening ZUMBY prowadzony przez Panią Małgosię Szachta oraz koncert zespołu THE SPONTANS i recital Pani Aleksandry Ciechowskiej.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk, patronatem prasowym Dziennik Bałtycki, radiowym Radio Gdańsk i Radio Głos.

Wszystkim naszym sponsorom za wsparcie dziękujemy. Bez Was nie udało by się tego wszystkiego osiągnąć.

WYNIKI ROZGRYWEK

LISTA SPONSORÓW