GMINA OSIECZNA

Szanowni Państwo, 
 
w imieniu organizatorów zapraszam serdecznie do udziału w konferencji "Kobieta w ciąży a alkohol. Mity, stereotypy, fakty", która odbędzie się 11  września w Wejherowie ramach II Pomorskich Obchodów Światowego Dnia FAS.  Udział w konferencji jest bezpłatny. Mogą w niej wziąć udział pedagodzy  szkolni, nauczyciele, psycholodzy, pracownicy służby zdrowia, pracownicy  socjalni, kuratorzy sądowi (zawodowi i społeczni), rodzice zastępczy. Poniżej podaję link do strony z programem konferencji i arkuszem rejestracyjnym. http://kobieta-a-alkohol.pl/II-Pomorskie-Obchody-%C5%9Awiatowego-Dnia-FAS.php
 
Z poważaniem
Grażyna Rymaszewska 
Tel. 660 89 20 30

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny


nsp 2021

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji