GMINA OSIECZNA

Koło Gospodyń Wiejskich z Osiecznej w tym roku reprezentowało Gminę Osieczna na Samorządowych Dożynkach Powiatu Starogardzkiego w Bolesławowie. Przygotowany /uwity/ przez panie wieniec dożynkowy wziął udział w konkursie. Na 11 wieńców dożynkowych, prawdziwych majstersztyków nasz wieniec został oceniony przez komisję konkursową i zdobył pierwsze wyróżnienie czyli IV miejsce. Poziom wszystkich cudeniek dożynkowych był bardzo wysoki, znacznie wyższy niż w roku ubiegłym, dlatego tym bardziej cieszy nas przyznane nam wyróżnienie.

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo