GMINA OSIECZNA

Wzorem lat ubiegłych w dniu imprezy organizowany będzie KONKURS KULINARNY na najlepszą potrawę z grzybów i runa leśnego dla dzieci i dorosłych. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji będą konkursy, dmuchańce – skakańce, RZEŹBIENIE POD CHMURKĄ z panem Zygmuntem Paschilke, żywa kuchnia – pieczenie racuch z panią Gertrudą Tilsen. Miłośnicy pieszych wędrówek będą mogli wziąć udział w Zabawie na Orientację „GRZYBEK” w dwóch kategoriach wiekowych (7 – 10 lat – opieka rodzica oraz 10 – 13 lat – opieka wolontariusza). Zabawa będzie odbywać się na terenie miejscowości Osieczna, czas przewidywany na przejście trasy to 30 min polegać będzie na potwierdzaniu punktów oznaczonych na mapie. Przy każdym z punktów będzie wisiał biało – czerwony prostokąt z którego trzeba będzie spisać hasło na kartę startową. Drużyny powinny liczyć 4 – 5 osób. Od wszystkich uczestników wymagana jest zgoda rodzica.

Na fanów motoryzacji czeka wspaniała gratka – SAMOCHODY Z DUSZĄ – maszyny z lat minionych. Wśród wielu atrakcji nie może zabraknąć loterii fantowej, zabawy tanecznej oraz wspaniałych stoisk z lokalnymi produktami i rękodziełem.

 

REGULAMIN KONKURS KULINARNY - DOROŚLI

REGULAMIN KONKURS KULINARNY - DZIECI

 

ZnO "GRZYBEK" - OPIS, ZGODA RODZICÓW

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo