Wzorem lat ubiegłych w dniu imprezy organizowany będzie KONKURS KULINARNY na najlepszą potrawę z grzybów i runa leśnego dla dzieci i dorosłych. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji będą konkursy, dmuchańce – skakańce, RZEŹBIENIE POD CHMURKĄ z panem Zygmuntem Paschilke, żywa kuchnia – pieczenie racuch z panią Gertrudą Tilsen. Miłośnicy pieszych wędrówek będą mogli wziąć udział w Zabawie na Orientację „GRZYBEK” w dwóch kategoriach wiekowych (7 – 10 lat – opieka rodzica oraz 10 – 13 lat – opieka wolontariusza). Zabawa będzie odbywać się na terenie miejscowości Osieczna, czas przewidywany na przejście trasy to 30 min polegać będzie na potwierdzaniu punktów oznaczonych na mapie. Przy każdym z punktów będzie wisiał biało – czerwony prostokąt z którego trzeba będzie spisać hasło na kartę startową. Drużyny powinny liczyć 4 – 5 osób. Od wszystkich uczestników wymagana jest zgoda rodzica.

Na fanów motoryzacji czeka wspaniała gratka – SAMOCHODY Z DUSZĄ – maszyny z lat minionych. Wśród wielu atrakcji nie może zabraknąć loterii fantowej, zabawy tanecznej oraz wspaniałych stoisk z lokalnymi produktami i rękodziełem.

REGULAMIN KONKURS KULINARNY - DOROŚLI

REGULAMIN KONKURS KULINARNY - DZIECI