GMINA OSIECZNA

W dniu 25 września w sali widowiskowej w Osiecznej odbyła się uroczysta akademia z okazji 25-Lecia Samorządu Gminy Osieczna. W uroczystości uczestniczyli byli wójtowie, radni wszystkich kadencji począwszy od roku 1990, sołtysi. kierownicy jednostek gminnych oraz zaproszeni goście. Głównymi punktami programu były: prezentacja dorobku gminy na przestrzeni ostatnich 25 lat, oraz występy artystyczne dzieci  i młodzieży ze szkół w Osiecznej i Szlachcie. Wszystkich zebranych radnych wójt Stanisław Stosik uhonorował okolicznościowymi statuetkami dziękując za wniesiony wkład i pracę na rzecz lokalnej społeczności.

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo