Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem na obszarach wiejskich ze środków unijnych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Termin i miejsce spotkania:
Spotkanie odbędzie się we wtorek 6 października 2015 r. świetlica socjoterapeutyczna przy Urzędzie Gminy Osieczna przy ul. Plac 1000-lecia 1, w godz. 9:00-12:00. Masz pomysł szukasz dofinansowania od godziny 12:00 do 15:00 możliwość skorzystania z doradztwa w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

W programie spotkania m.in.:

• wprowadzenie do Funduszy Europejskich na latach 2014-2020,
  • działania wdrażane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
  • pozostałe formy wsparcia obszarów wiejskich,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 października 2015 r. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 668 530 058.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.