GMINA OSIECZNA

omnibus

Młodzieżowa Rada Miejska w Czersku oraz Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola zorganizowały 25 września 2015 r. Dzień Młodzieży. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w turnieju wiedzy „Omnibus”, ,którzy rywalizowali w gronie 93 gimnazjalistów z okolicznych szkół W klasyfikacji indywidualnej Beata Zaborowska zajęła drugie, a Julia Pstrąg trzecie miejsce, obie z kl. drugiej. W kategorii drużyn zespół w składzie: Anna Justa, Julia Pstrąg i Beata Zaborowska wywalczył także drugie miejsce, ustępując jedynie drużynie z Czerska. W konkursie wzięli również udział uczniowie klasy III gimnazjum : Paulina Borchardt, Łukasz Ryduchowski i Mikołaj Rynkowski. Gratulujemy sukcesu!

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo