GMINA OSIECZNA

W dniu 3 października 2015 roku (sobota) w sali widowiskowej przy Urzędzie Gminy w Osiecznej odbyło się spotkanie pszczelarzy. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Zarząd Pszczelarzy i Koło Pszczelarzy z Tczewa. Na spotkaniu dokonano odznaczeń wyróżniających się członków, przeprowadzono konkurs na nalewkę i miodówkę oraz konkursy sprawnościowe. W części artystycznej wystąpił nasz Chór „Halka” oraz Pan Stanisław Derda i jego syn Maciek z gadkami kociewskimi. Poczęstunek przygotowały panie z koła gospodyń. Była też oprawa muzyczna prowadzona przez DJ Marcina Ossowskiego.

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo