GMINA OSIECZNA

IMG 0855

Wczoraj w godzinach wczesno popołudniowych w Sali Widowiskowej w Osiecznej odbyło się „słodkie” spotkanie z Panem Piotrem Baj z Damaszki – pszczelarzem, właścicielem Gospodarstwa Pszczelarskiego „Bajka”. Na zaproszenie organizatorów  – Wójta Gminy w Osiecznej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Osiecznej w spotkaniu wzięli udział mieszkańcy, głównie emeryci. Pan Piotr Baj w sposób niezwykle ciekawy opowiedział o życiu  pszczół oraz o produkcji miodu i innych produktów pszczelarskich /pyłek kwiatowy, propolis, wosk, miodówka/. Przy kawie i herbatce oraz kuchu uczestnicy degustowali różne rodzaje miodu. Pan Baj preferuje codzienne spożywanie miodu np.: na śniadanie czy kolację chlebek z twarożkiem i miodem – pycha. Spotkanie było naprawdę słodkie.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo