GMINA OSIECZNA

DSC 0100

"Nie bądź bierny ucz się pomagać" pod takim hasłem odbywało się w dniu 30 listopada w Osiecznej szkolenie z pierwszej pomocy organizowane  w ramach projektu "Bezpiecznie Tu i Tam", które zostało przeprowadzone przez ratowników medycznych z Fundacji Szpitala św. Jana. Szkolenie trwało 3 godziny i składało się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych (ćwiczenia z fantomem i defibrylatorem AED). Podczas zajęć, ponad 40 osobowa grupa uczestników zapoznała się również z tematyką promocji i profilaktyki zdrowotnej.
        Warto wspomnieć, że na terenie gminy Osieczna od tego roku dwie jednostki OSP Osieczna i Szlachta należące do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego  posiadają na wyposażeniu defibrylatory AED.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji