GMINA OSIECZNA

 

Rozpoczęły się prace związane z rozbudową budynku świetlicy wiejskiej w Szlachcie. W ramach inwestycji zostanie rozbudowana świetlica wiejska z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, centralnego ogrzewania i elektryczną. Wartość robót to 646.000,07 zł, a termin realizacji do połowy września b.r. Wykonawcą jest firma Malarstwo-Tapeciarstwo Usługi Remontowo-Budowlane Stosik Leszek z Osia.

Projekt jest finansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 


 

Z końcem września dobiegły końca prace budowlane przy świetlicy w Szlachcie. Świetlica zyskała nową większą przestrzeń , zaplecze kuchenne i sanitariaty. Przy okazji tego remontu zmodernizowne zostały w przyległej remizie OSP instalacje elektryczna i co. Elewacja całego budynku została docieplona. Cała inwestycja kosztowała 645 tys i zyskała dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 0k. 60 %.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji