GMINA OSIECZNA

znak zosp

Początek roku 2016 to okres podsumowania 5 letniego okresu działalności jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy Osieczna i wybór nowych władz na kolejną kadencję 2016-2021. Na koniec stycznia zebrania odbyły się w Dużym Krównie  oraz w Osówku, natomiast w czterech pozostałych jednostkach OSP odbędą się w podanych niżej terminach.

W najbliższą sobotę tj. 13 lutego odbędą się dwa zebrania: w Szlachcie o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej oraz w Osiecznej o godz. 18:30 w sali posiedzeń urzędu gminy. Natomiast w sobotę 20 lutego o godz. 16:00 zebranie w Klaninach i o godz. 18:00 w Zimnych Zdrojach. Miejsce tych zebrań to świetlice wiejskie. Zjazd gminny Ochotniczych Straży Pożarnych zaplanowano na 23 kwietnia 2016r. w Szlachcie w Świetlicy wiejskiej na godz. 10:00.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo