GMINA OSIECZNA

IMG 0874

W każdą środę o godz. 18:45 w sali widowiskowej w Osiecznej trwają zajęcia ZUMBA – FITNESS. Zapraszamy tych, którzy jeszcze do nas nie dołączyli. Godzina treningu za 8 złotych w rytm muzyki czyni cuda, a przy tym jest swojska atmosfera, znakomita trenerka Lucyna, dużo radości i zabawy. No a po zajęciach – sylwetki uczestniczek nie do poznania. Przyjdź i przekonaj się na własnym ciele. Dziewczyny i kobiety – wiosna idzie a my chcemy być piękne i młode, uśmiechnięte i radosne. Warto zrobić coś dla siebie – dla zdrowia i samopoczucia no i dla ciała.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne


powszechny spis rolny

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

 

polska strefa inwestycji