herb gminySZANOWNI MIESZKAŃCY
Gmina Osieczna jest na etapie opracowywania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). Jest to dokument strategiczny, opisujący kierunki działań zmierzających do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno-energetycznego tj. redukcji emisji gazów cieplarnianych, zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zwiększenia efektywności energetycznej oraz poprawy jakości powietrza, a także zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii.

Aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby naszej Gminy w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków przekazujemy Państwu krótką anonimową ankietę  z prośbą o jej wypełnienie i przekazanie w terminie do 22 kwietnia 2016 r. na adres:

Urząd Gminy Osieczna
ul. Plac 1000-lecia 1
83-242 Osieczna
Pokój nr 9 (sekretariat)

Do pobrania:
-  Formularz ankiety (plik .pdf)