GMINA OSIECZNA

DSC00322Informujemy mieszkańców iż Ośrodek Pomocy Społecznej z dniem 11 kwietnia zmienił lokalizację i znajduje się na parterze budynku urzędu gminy. Dla potrzeb OPS dostosowane zostały pomieszczenia po byłej klubo-kawiarni z myślą o lepszej i bardziej komfortowej obsłudze mieszkańców. Nowa siedziba ośrodka posiada m. innymi odrębne stanowisko obsługi "Programu 500+", pomieszczenie do indywidualnych rozmów pracowników socjalnych z mieszkańcami oraz pomieszczenia gospodarcze. Większość prac remontowych wykonali pracownicy brygady gospodarczej urzędu gminy. Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza mieszkańców, którzy jeszcze nie złożyli wniosków na "Program 500+" codziennie w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo