DSC 0503

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów gminnego etapu konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2017” Największe wrażenie na komisji w kategorii „zagroda - nierolnicza” wywarła „zagroda” Państwa Eweliny i Tomasza Gornowicz z Osiecznej, drugie miejsce przypadło Pani Annie Śliwińskiej z Osiecznej, a trzecie Pani Danucie Rynkowskiej ze Szlachty. W kategorii „zagroda – rolnicza” pierwsze miejsce przypadło Pani Dorocie Gornowicz z Osówka, która została zakwalifikowana do eliminacji powiatowych, a drugie Pani Bożenie Jezierskiej także z Osówka. Uroczyste wręczenie nagród i okolicznościowych dyplomów odbędzie się podczas XVIII Mistrzostw Świata na Kociewiu w Kapele – 29 lipca 2017 roku. Laureatom serdecznie gratulujemy.

KATEGORIA "ZAGRODA - NIEROLNICZA"

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KATEGORIA "ZAGRODA - ROLNICZA"