GMINA OSIECZNA

DSC 0503

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów gminnego etapu konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2017” Największe wrażenie na komisji w kategorii „zagroda - nierolnicza” wywarła „zagroda” Państwa Eweliny i Tomasza Gornowicz z Osiecznej, drugie miejsce przypadło Pani Annie Śliwińskiej z Osiecznej, a trzecie Pani Danucie Rynkowskiej ze Szlachty. W kategorii „zagroda – rolnicza” pierwsze miejsce przypadło Pani Dorocie Gornowicz z Osówka, która została zakwalifikowana do eliminacji powiatowych, a drugie Pani Bożenie Jezierskiej także z Osówka. Uroczyste wręczenie nagród i okolicznościowych dyplomów odbędzie się podczas XVIII Mistrzostw Świata na Kociewiu w Kapele – 29 lipca 2017 roku. Laureatom serdecznie gratulujemy.

 

KATEGORIA "ZAGRODA - NIEROLNICZA"

I MIEJSCE 

II MIEJSCE 

III MIEJSCE

KATEGORIA "ZAGRODA - ROLNICZA"

I MIEJSCE

II MIEJSCE

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo