GMINA OSIECZNA

DSCN0672

Tegoroczny Piknik Sportowy przeszedł do historii. Jak co roku dopisała ogromna rzesza sympatyków marszów i biegania, którzy zjechali z ościennych miejscowości oraz całego regionu. Wielu mieszkańców i kibiców z zewnątrz dopingowało zmagania, najpierw najmłodszych sportowców a następnie tych starszych, którzy biegli w biegu głównym na dystansie 10 km. Tradycyjnie wszyscy niezależnie od wieku wystartowali w symbolicznym "Marszu Po Zdrowie" dla wszystkich, który to w tym roku rozegrany został pod hasłem "Marsz Po Zdrowie z Medpharmą". Na koniec organizatorzy rozlosowali dziesiątki atrakcyjnych nagród z pośród uczestników marszu. Stałymi punktami imprezy były jak zawsze "loteria fantowa” oraz "puszkowa", które oblegane były od samego początku. Przez cały czas trwania imprezy,  mieszkańcy, sportowcy oraz goście mieli okazję skorzystać z badań profilaktycznych w mobilnych punktach firm Medpharma oraz Diaverum. Organizatorzy imprezy tj. ZSP Osieczna oraz UKS "Drzewiarz" serdecznie dziękują wszystkim sponsorom za pomoc w organizacji XV Pikniku Sportowego.

Do zobaczenia już za rok !

 

Zwycięzcy XV pikniku sportowego "Marsz po zdrowie" - (Wyniki - plik .pdf)

 

 

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo