GMINA OSIECZNA

wylewki asfaltowe

W ostatnim tygodniu czerwca Zarząd Dróg Powiatowych zakończył remont drogi powiatowej między Małym Krównem a Byłyczkiem. Zastosowana została technologia tzw. cienkich warstw bitumicznych na zimno "Slurry Seal", którą od kilku lat remontowane są drogi powiatowe na terenie gminy oraz powiatu. Technologia polega na wypełnieniu nierówności oraz wykonania nakładek przy pomocy mieszanki mineralno-emulsyjnej wytwarzanej w specjalnym kombajnie. Kierownictwo Powiatowego Zarządu Dróg w Starogardzie w przyszłym roku planuje remont kolejnego odcinka na terenie gminy Osieczna od miejscowości Szlachta do Osówka.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo