GMINA OSIECZNA

DSC01893

W miniony poniedziałek tj. 10 lipca bieżącego roku odbyły się kolejne warsztaty rzeźbiarskie „POPOŁUDNIE Z RZEŹBĄ”. I tym razem mieliśmy okazję poznać nowe grono osób zainteresowanych naszych przedsięwzięciem, a zarazem wymienić nowymi poglądami. Cieszymy się, że wspólnie możemy aktywnie spędzać czas, a także uzupełniać swoją wiedzę i pogłębiać umiejętności, integrując się przy tym ze społecznością lokalną. Pragniemy już teraz podziękować z całego serca wszystkim naszym uczestnikom za tak aktywny udział w naszych zajęciach oraz zachęcić do dalszej aktywności.

Poniżej fotorelacja z minionych zajęć.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo