Wójt Gminy Osieczna informuje, że na prośbą Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, w związku z nawałnicami na terenie Województwa Pomorskiego, zostało opracowane oświadczenie zatwierdzone przez Dyrekcję Pomorskiego oddziału Regionalnego ARiMR w Gdyni dla beneficjentów korzystających                z pomocy w ARiMR – nadzwyczajne okoliczności i siła wyższa.

Oświadczenie w przypadku płatności obszarowych składa się bezpośrednio do Biura Powiatowego ARiMR w Starogardzie Gdańskim ul. Zielona 16 natomiast oświadczenia w przypadku wniosków inwestycyjnych obsługiwanych w Oddziale Regionalnym ARiMR w Gdyni składa się do tego Oddziału za pośrednictwem Biura Powiatowego ARiMR w Starogardzie Gdańskim ul. Zielona 16.

Wzór wniosku o wystąpieniu nadzwyczajnych okoliczności lub siły wyższej można pobrać poniżej lub w Urzędzie Gminy Osieczna pokój nr 5.

>> Oświadczenie o wystąpieniu nadzwyczajnych okoliczności lub siły wyższej <<

Wójt Gminy Osieczna