GMINA OSIECZNA

Wójt Gminy Osieczna informuje, że na prośbą Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, w związku z nawałnicami na terenie Województwa Pomorskiego, zostało opracowane oświadczenie zatwierdzone przez Dyrekcję Pomorskiego oddziału Regionalnego ARiMR w Gdyni dla beneficjentów korzystających                z pomocy w ARiMR – nadzwyczajne okoliczności i siła wyższa.

Oświadczenie w przypadku płatności obszarowych składa się bezpośrednio do Biura Powiatowego ARiMR w Starogardzie Gdańskim ul. Zielona 16 natomiast oświadczenia w przypadku wniosków inwestycyjnych obsługiwanych w Oddziale Regionalnym ARiMR w Gdyni składa się do tego Oddziału za pośrednictwem Biura Powiatowego ARiMR w Starogardzie Gdańskim ul. Zielona 16.

Wzór wniosku o wystąpieniu nadzwyczajnych okoliczności lub siły wyższej można pobrać poniżej lub w Urzędzie Gminy Osieczna pokój nr 5.

>> Oświadczenie o wystąpieniu nadzwyczajnych okoliczności lub siły wyższej <<

Wójt Gminy Osieczna
mgr Stanisław Stosik

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo