GMINA OSIECZNA

W minioną  niedzielę, tj. 20 sierpnia, w godzinach popołudniowych  miało miejsce symboliczne otwarcie placu zabaw, który powstał w ramach realizacji Funduszu Sołeckiego na placu za świetlicą wiejską w Szlachcie. Zorganizowany został mini festyn, na który licznie przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami oraz dziadkami. Nie zabrakło również władz gminy w osobach pana Wójta, przewodniczącego Rady Gminy oraz pana Sołtysa sołectwa Szlachta. Ksiądz Proboszcz Andrzej Wałdoch dokonał symbolicznego poświęcenia. Po krótkiej części oficjalnej na wszystkie dzieci czekały atrakcje dodatkowe w tym słodkie niespodzianki, takie jak wata cukrowa oraz  konkursy sprawnościowe i muzyczne, które przeprowadziła pani Anita Frost. Rada sołecka zadbała również o poczęstunek dla rodziców i dziadków.

Wszystkim najmłodszym życzymy radosnego i bezpiecznego spędzania czasu na placu zabaw.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo