DSCN0812

Dnia 20 września br. w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Osiecznej odbyło się niecodzienne spotkanie. Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Osiecznej przybyli do nas Pan Roman Pankiewicz – autor książek: „Islandia – trzeci żywioł”, „Niemcy  moja mała ojczyzna – drugi żywioł” i „Matuszka Rosija – pierwszy żywioł” oraz Pan Oleg Dowal z koncertem na „Fletni Pana”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie II i III klas gimnazjum ze szkół w Szlachcie i Osiecznej z nauczycielami i opiekunami oraz grupa naszych zacnych emerytów. Spotkanie i koncert przebiegło w miłej atmosferze a wrażenia i doznania duchowe na długo pozostaną w pamięci uczestników. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu. Poniżej fotorelacja ze spotkania.