GMINA OSIECZNA

DSCN0812

Dnia 20 września br. w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Osiecznej odbyło się niecodzienne spotkanie. Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Osiecznej przybyli do nas Pan Roman Pankiewicz – autor książek: „Islandia – trzeci żywioł”, „Niemcy  moja mała ojczyzna – drugi żywioł” i „Matuszka Rosija – pierwszy żywioł” oraz Pan Oleg Dowal z koncertem na „Fletni Pana”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie II i III klas gimnazjum ze szkół w Szlachcie i Osiecznej z nauczycielami i opiekunami oraz grupa naszych zacnych emerytów. Spotkanie i koncert przebiegło w miłej atmosferze a wrażenia i doznania duchowe na długo pozostaną w pamięci uczestników. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu. Poniżej fotorelacja ze spotkania.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo