GMINA OSIECZNA

osieczna 1W czwartek 21 września br. w Urzędzie Gminy w Osiecznej odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia pokoju przyjmowania interesantów Posterunku Policji w Lubichowie, w której uczestniczył Wójt Gminy w Osiecznej – Stanisław Stosik, Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim – insp. Bogusław Ziemba, Kierownik Posterunku Policji w Lubichowie – st. asp. Grzegorz Burnicki oraz dzielnicowy tego rejonu st. asp. Daniel Horak.

Od teraz, w każdy czwartek w godzinach od 10:00 do 12:00 w przygotowanym do tego celu pomieszczeniu dyżurować będzie dzielnicowy lub zastępujący go policjant. Pokój przyjmowania interesantów mieści się na piętrze budynku OSP w Osiecznej. O jego powstanie zabiegał Wójt – Stanisław Stosik, który zawarł porozumienie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku – insp. Robertem Sudenisem.


Do tej pory mieszkańcy Osiecznej i okolicznych miejscowości, aby osobiście spotkać się ze swoim dzielnicowym musieli niejednokrotnie pokonać odległość około 20 km do Posterunku Policji w Lubichowie. Teraz interesanci będą mogli spotkać się z policjantem przy okazji załatwiania spraw w urzędzie.


Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwi mieszkańcom gminy kontakt ze swoim dzielnicowym i sprawi, że będzie on bardziej dostępny dla mieszkańców swojego rejonu służbowego.

W trakcie spotkania policjanci przekazali wójtowi tablicę z napisem Policja, która zostanie umieszczona przed wejściem do budynku, gdzie dyżurować będą policjanci.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo