GMINA OSIECZNA

DSCN0832

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Osiecznej pod hasłem „Po 50 roku życia klikanie? Podejmij z nami to wyzwanie!” rozpoczął się bezpłatny kurs komputerowy dla osób, które ukończyły 50 lat. Na kurs zgłosiło się sporo chętnych, tak że utworzone zostały dwie grupy uczestników. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku i prowadzi je instruktor Pani Renata Pankanin. Po zakończeniu tej edycji kursu planujemy zorganizować podobny kurs komputerowy dla pracujących czyli dla osób  w przedziale wiekowym 18 lat – 64 lat.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo