GMINA OSIECZNA

spartakiada

Dnia 14 października o godz. 11 w sali sportowej w Szlachcie odbędzie się "II Spartakiada Wiejskich Kobiet". Panie rywalizować będą w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, wyścigi zastępów, wyścigi na hulajnodze oraz rozgrywki piłki nożnej. Rywalizacja zostanie zakończona regionalnym posiłkiem przygotowanym przez KGW Osieczna. Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie "SportFan" ze Starogardu przy współudziale Gminy Osieczna oraz wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim. 
Serdecznie zapraszamy - kibice mile widziani !

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo