GMINA OSIECZNA

DSCN0844

W dniu 14 października 2017 roku na sali sportowej w Szlachcie odbyła się II Ogólnopolska Spartakiada Wiejskich Kobiet. 6 drużyn złożonych z wiejskich kobiet rywalizowało w różnorodnych konkurencjach: wyścigi zastępów, sztafeta na hulajnodze, przeciąganie liny i turniej piłki nożnej. Istotna była kondycja, szybkość, spryt i współpraca w zespole. Te wszystkie atutu jednocześnie i I miejsce zdobyły niesamowite Panie z Pinczyna, które kolejno w tyle zostawiły: Panie z KGW Osówek, KGW Rokocin, Stowarzyszenie Jabłonki z Jabłowa, Osieczanki z Osieka i Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia. Wszystkie uczestniczki otrzymały sportowe nagrody, a na końcu zintegrowały się przy regionalnym poczęstunku przygotowanym przez kulinarne kobiety z Osiecznej. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim. Wszystkim sportowym wiejskim kobietom  gratulujemy i zapraszamy za rok na III Ogólnopolską Spartakiadę Wiejskich Kobiet powiedział Wójt Gminy Osieczna Pan Stanisław Stosik, który podczas imprezy kibicował wszystkim paniom.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo