GMINA OSIECZNA

DSC 0353

W ramach zajęć "Popołudnie z rzeźbą", które prowadzone są przez lokalnego rzeźbiarza Pana Zygmunta Paschilke, udaliśmy się w dniu dzisiejszym z wizytą do przedszkola w Szlachcie. Podczas zajęć najmłodsza grupa dzieci dowiedziała się jak ważne jest dbanie o dokarmianie ptaszków zwłaszcza w okresie zimowym. W trakcie warsztatów przedszkolaki wspólnie malowały wyrzeźbione przez Pana Zygmunta ptaszki. Cieszymy się, że mogliśmy u Was gościć oraz dziękujemy za przekazane uśmiechy, które są dla nas motywacją do dalszych działań. Dziękujemy także Paniom z przedszkola za  zaproszenie oraz aktywne uczestnictwo.

Poniżej fotorelacja z minionych zajęć.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo