GMINA OSIECZNA

DSC 0353

W ramach zajęć "Popołudnie z rzeźbą", które prowadzone są przez lokalnego rzeźbiarza Pana Zygmunta Paschilke, udaliśmy się w dniu dzisiejszym z wizytą do przedszkola w Szlachcie. Podczas zajęć najmłodsza grupa dzieci dowiedziała się jak ważne jest dbanie o dokarmianie ptaszków zwłaszcza w okresie zimowym. W trakcie warsztatów przedszkolaki wspólnie malowały wyrzeźbione przez Pana Zygmunta ptaszki. Cieszymy się, że mogliśmy u Was gościć oraz dziękujemy za przekazane uśmiechy, które są dla nas motywacją do dalszych działań. Dziękujemy także Paniom z przedszkola za  zaproszenie oraz aktywne uczestnictwo.

Poniżej fotorelacja z minionych zajęć.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo