GMINA OSIECZNA

DSC 0005

14 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Szlachcie odbyła się kolejna wieczornica patriotyczna upamiętniająca przypadającą w tym roku 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnych środowisk spotkali się, by wspólnie uczcić pamięć o ludziach i wydarzeniach z przeszłości ważnych dla naszego narodu. Tego wieczoru prelekcję wygłosił Pan Mariusz Kociński, który współpracuje z fundacją „Niezłomni”. Uczniowie szkoły zaprezentowali uczestnikom wieczornicy akademię pt. "Pod polskim niebem." Śpiewano pieśni, recytowano poezję patriotyczną, wspominano trudne momenty w dziejach naszej ojczyzny. Dziękujemy uczniom za żywą lekcją historii i patriotyzmu, integrującą różne środowiska i łączącą pokolenia.

 

Autor: Joanna Kotlenga

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo