GMINA OSIECZNA

DSC02130

Wczoraj tj. 20 listopada bieżącego roku w ramach organizowanych na terenie Gminy zajęć "Popołudnie z rzeźbą" udaliśmy się z wizytą do przedszkola w Osiecznej, gdzie najmłodsza grupa przedszkolaków wzięła udział w zajęciach przeprowadzonych pod okiem lokalnego rzeźbiarza Pana Zygmunta Paschilke. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach a każdy z maluszków otrzymał pomalowanego przez siebie ptaka oraz słodki upominek. Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo oraz za gościnność ze strony Pań nauczycielek.

Poniżej fotorelacja z minionych zajęć.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo