GMINA OSIECZNA

DSCN0869

Kurs komputerowy organizowany w bibliotece osiągnął półmetek i co za tym idzie rozpoczęło się sprawdzanie zdobytych wiadomości. Dzisiaj wielkie zadanie dla uczestników: np. wyszukaj adres ZUS w Gdańsku, co to są ciasteczka (Cookiem)?, ile lat ma Marcin Bosak?, znajdź bezpośrednie połączenie z Gdańska Głównego do Warszawy Centralnej w godzinach porannych, co znaczą pojęcia ‘trolling’, ‘child grooming’, ‘cyberstalking’, ‘cyberbullying’ i wiele innych pytań związanych z Internetem. Na twarzach wielkie skupienie i wytężona praca uczestników, słychać szepty typu /co masz w pytaniu 3, jak zrobić 8 itp./. W przerwie kawowej też podekscytowanie i wymiana myśli i odpowiedzi. Następnie czas na obiad i chwilę relaksu, no i obowiązkowo zadanie domowe. Słychać głosy, że niedługo kurs się skończy a szkoda, bo jest cudownie, ale jest nadzieja, że od stycznia kolejna edycja kursu i już są chętni.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo