GMINA OSIECZNA

DSCN0937

3 grudnia w pierwszą niedzielą adwentu mieszkańcy Gminy Osieczna mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w pięknym wydarzeniu artystycznym. Uczniowie VII klasy PSP w Osiecznej pod kierunkiem opiekunów Pani Alicji Bugajewskiej i Pani Estery Wawszczyk przygotowały wieczornicę – koncert poetycko – kolędowy połączone z Kiermaszem Świątecznym. Specjalnym gościem wieczornicy – koncertu był Żeński Chór Kameralny z Gdyni pod dyrekcją Pani Małgorzaty Bednarek. Sala widowiskowa wypełniła się publicznością. Wśród śpiewu kolęd i pastorałek oraz recytacji pięknych teksów upłynęły dwie godziny prawdziwej uczty duchowej. Organizatorzy zadbali też o ucztę dla ciała – kawa, herbata i pyszne świąteczne ciasta znalazły wielu zwolenników. Kiermasz obfitował w stroiki i różnego rodzaju upominki świąteczne w tym książeczki. Dziękujemy!

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo