DSCN0937

3 grudnia w pierwszą niedzielą adwentu mieszkańcy Gminy Osieczna mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w pięknym wydarzeniu artystycznym. Uczniowie VII klasy PSP w Osiecznej pod kierunkiem opiekunów Pani Alicji Bugajewskiej i Pani Estery Wawszczyk przygotowały wieczornicę – koncert poetycko – kolędowy połączone z Kiermaszem Świątecznym. Specjalnym gościem wieczornicy – koncertu był Żeński Chór Kameralny z Gdyni pod dyrekcją Pani Małgorzaty Bednarek. Sala widowiskowa wypełniła się publicznością. Wśród śpiewu kolęd i pastorałek oraz recytacji pięknych teksów upłynęły dwie godziny prawdziwej uczty duchowej. Organizatorzy zadbali też o ucztę dla ciała – kawa, herbata i pyszne świąteczne ciasta znalazły wielu zwolenników. Kiermasz obfitował w stroiki i różnego rodzaju upominki świąteczne w tym książeczki. Dziękujemy!