GMINA OSIECZNA

20171218 112032a

Dwie uczennice z naszej gminy: Beata Zaborowska i Julia Pstrąg otrzymały stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Stypendia otrzymali uczniowie szczególnie uzdolnieni w dziedzinach: matematycznej, przyrodniczej, informatycznej i języków obcych. Chętnych do otrzymania takiego stypendium było aż 801. Gala stypendialna odbyła się 18 grudnia 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Uroczystość była podsumowaniem „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego", który był realizowany przez samorząd województwa pomorskiego w latach 2016/2017. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli radni Sejmiku Województwa Pomorskiego, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczycieli, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo