GMINA OSIECZNA

oplatek

W ubiegłym tygodniu na terenie gminy odbyły się tradycyjne spotkania opłatkowe emerytów i rencistów oraz seniorów. W Osiecznej i Szlachcie zorganizowane zostały w ramach kół Związku Emerytów i Rencistów. Gościem tych spotkań był przewodniczący koła powiatowego PZEiR pan Jan Brdak wraz z wójtem Stanisławem Stosikiem. Swoje tradycyjne spotkanie opłatkowe mieli również seniorzy w Osówku. Dla licznie zgromadzonych seniorów poczęstunek przygotowała rada sołecka Osówka wraz Kołem Gospodyń Wiejskich. Życzymy wszystkim seniorom zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo