GMINA OSIECZNA

25577488 953928234764979 104147824 o

Od ponad dwóch lat za kółkiem autobusu

Czy wiesz, że w PKS Starogard zatrudnionych jest osiem kobiet. Jedną z nich jest Martyna Gila, która za kółkiem autobusu pracuje już od ponad dwóch lat.
- Od dziecka marzyłam o jeździe dużym pojazdem. Z racji tego, że mam rodzinę, dzieci, ostatecznie wybrałam autobus - śmieje się pani Martyna.
Zapisała się na kurs kategorii D. PKS Starogard ułatwił jej to zadanie, finansując i motywując panią Martynę. Egzamin udało się zadać za pierwszym razem.
- Wrażenia były fajne od samego początku. To niemonotonna praca. Wybrałam ją nie tylko dlatego, że uwielbiam jeździć, ale po prostu lubię ludzi - dodaje.

Jak reagują na widok kobiety za kółkiem? - Wielu jest zaskoczonych, ale pozytywnie, często można usłyszeć miłe komentarze pod swoim adresem - uśmiecha się pani Martyna.
Na co dzień wozi głównie uczniów gminy Zblewo. Pracę zaczyna już po 6 i to pod własnym domem, pod którym stoi autobus. Kończy ok. 16. A jakie ma plany? Chciałaby jeszcze zrobić dwie kategorie C (ciężarówki) oraz C+E (ciężarówki z przyczepą). Życzymy powodzenia i oczywiście szerokiej drogi!!!

 

PKS Starogard Gdański S.A. poszukuje osób posiadających prawo jazdy kat. D na stanowisko kierowcy autobusu.

Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę, oferujemy wynagrodzenie w granicach 2.400,00 - 3.400,00 zł brutto miesięcznie, średnie wynagrodzenie około 3.000,00 zł brutto.

Osobom nieposiadającym odpowiednich kwalifikacji, a chętnym do podjęcia pracy na stanowisku kierowcy autobusu umożliwiamy uzyskanie kwalifikacji kierowcy na dogodnych warunkach finansowych.

Panie mile widziane :)

Dodatkowe informacje u kierownika dworca lub w dziale kadr, tel. 58 5624031

Zapraszamy również na nasz fanpage www.facebook.com/PKSStarogard

  

Krzysztof Powierza

Zespół ds. Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim

ul. Kościuszki 17

83-200 Starogard Gdański

tel. 58 767 35 95, 538 270 205

 

www.powiatstarogard.pl

www.facebook.com/powiat.starogardzki

Biuletyn Informacji Punlicznej

epuap

crv

PION

MapaGminy

logo FE

Przypięte

Kapele baner


baner grzyb


autobus


porady prawne


nieczystosciplynne

Polecane strony

inicjatywa obywatel

kdr logopupstarogard

starostwo powiatowe

um wojpom

eu logo