25577488 953928234764979 104147824 o

Od ponad dwóch lat za kółkiem autobusu

Czy wiesz, że w PKS Starogard zatrudnionych jest osiem kobiet. Jedną z nich jest Martyna Gila, która za kółkiem autobusu pracuje już od ponad dwóch lat.
- Od dziecka marzyłam o jeździe dużym pojazdem. Z racji tego, że mam rodzinę, dzieci, ostatecznie wybrałam autobus - śmieje się pani Martyna.
Zapisała się na kurs kategorii D. PKS Starogard ułatwił jej to zadanie, finansując i motywując panią Martynę. Egzamin udało się zadać za pierwszym razem.
- Wrażenia były fajne od samego początku. To niemonotonna praca. Wybrałam ją nie tylko dlatego, że uwielbiam jeździć, ale po prostu lubię ludzi - dodaje.

Jak reagują na widok kobiety za kółkiem? - Wielu jest zaskoczonych, ale pozytywnie, często można usłyszeć miłe komentarze pod swoim adresem - uśmiecha się pani Martyna.
Na co dzień wozi głównie uczniów gminy Zblewo. Pracę zaczyna już po 6 i to pod własnym domem, pod którym stoi autobus. Kończy ok. 16. A jakie ma plany? Chciałaby jeszcze zrobić dwie kategorie C (ciężarówki) oraz C+E (ciężarówki z przyczepą). Życzymy powodzenia i oczywiście szerokiej drogi!!!

PKS Starogard Gdański S.A. poszukuje osób posiadających prawo jazdy kat. D na stanowisko kierowcy autobusu.

Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę, oferujemy wynagrodzenie w granicach 2.400,00 - 3.400,00 zł brutto miesięcznie, średnie wynagrodzenie około 3.000,00 zł brutto.

Osobom nieposiadającym odpowiednich kwalifikacji, a chętnym do podjęcia pracy na stanowisku kierowcy autobusu umożliwiamy uzyskanie kwalifikacji kierowcy na dogodnych warunkach finansowych.

Panie mile widziane :)

Dodatkowe informacje u kierownika dworca lub w dziale kadr, tel. 58 5624031

Zapraszamy również na nasz fanpage www.facebook.com/PKSStarogard

Krzysztof Powierza